Õppekäik teatrisse 11. november Gerli.Korol

On äikeseline ja tormine öö. Ürgses metsas asuv röövliloss käriseb kõuekärgatusest pooleks. Samal hetkel sünnib Ronja – ronkmustade juustega tugev ja temperamentne, särasilmne ja rõõmus, uudishimulik ja julge tüdruk.

Enne oktoobrikuist vaheaega käisid Kernu kooli õpilased Eesti Noorsooteatris vaatamas etendust "Röövlitütar Ronja".

See on lugu julgusest, sõprusest ja armastusest.

Lavastuses on nii seiklust, huumorit kui põnevust. Aga ka nukrust, kaotusevalu, suuri probleeme ning rõõmsaid leppimisi. Ja lõpuks saab headus kurja üle võitu.

See on lugu julgusest, sõprusest ja armastusest.