Huvitegevus

Huvitegevus koolis

Palun edaspidi kõik lastega seotud avaldused - lepingud teha keskkonnas ARNO

Lapsevanema esimene valik keskkonnas on õppetasu 0 eurot kalendrikuus ja minimaalselt 15 eurot kalendrikuus teise ja iga järgneva valitud huviringi eest.

Keskkonnas ARNO saate teha avaldusi ja lepinguid ning lepinguid lõpetada kui laps enam huviringis ei käi.

Kernu kooli huvijuht on Kati Raju, kati.raju@kernukool.ee. tel 53987087

Kernu Põhikooli õpilastele huviringid 2023/2024.õ.a.

Matkaspordiring

Juhendaja: Sirje Raud

Miks minna? Et edukalt osaleda koolidevahelistel võistlustel on vaja süvendatult õppida ja harjutada kergejõustikualade tehnikaid. Lisaks õpime ja harjutame ka erinevaid liikumismänge ja teatejookse. Matkame looduses ja õpime tundma orienteerumise algtõdesid.

Keda ootame osalema? Kõiki 1.-6.klassi õpilasi, kes tahavad joosta, hüpata, visata ja heita - harjutada kergejõustiku alasid ja matkata looduses.

Millal toimub? Teisipäeval kell 14.15-15.55

Palju maksab? Osalejatele õppetasu 0 eurot kalendrikuus esimese valitud huviringi eest. 15 eurot kalendrikuus teise ja iga järgneva valitud huviringi eest.

Ujumisring

Juhendaja: Sirje Raud

Miks minna? Ujumine on lõbus, tervislik ja eluks vajalik oskus. Algajad veesõbrad õpivad vee alla sukelduma, vette hingama ja libisema väikeses basseinis. Kooli ujumistunnis juba eksami sooritanud õpilased harjutavad ja täiendavad ujumisoskusi suures basseinis.

Keda ootame osalema? 2.- 6.klassi õpilasi.

Millal toimub? Kolmapäeval Märjamaa ujulas 14.15-16.45

Palju maksab?  Osalejatele õppetasu 0 eurot kalendrikuus esimese valitud huviringi eest. 15 eurot kalendrikuus teise ja iga järgneva valitud huviringi eest.

Kolme põrsakese teadusring

Esmaspäeviti kell 15.15-15.00

Ringitund on mõeldud 1.-6.klassi õpilastele

Kuutasu on 32 € (kui kuus toimub 4 ringitundi) ehk 8 €/tund. Kui tunde toimub vähem (näiteks koolivaheaegadel) siis on kuutasu selle võrra väiksem.

Registreerimine: http://teadusring.kolmporsakest.ee/

Palun edaspidi kõik lastega seotud avaldused - lepingud teha keskkonnas ARNO

Kernu kooli huvijuht on Kati Raju, kati.raju@kernukool.ee. tel 53987087

Kernu Põhikooli õpilastele huviringid 2023/2024.õ.a.

Matkaspordiring

Juhendaja: Sirje Raud

Millal toimub? Teisipäeval kell 14.15-15.55

Ujumisring

Juhendaja: Sirje Raud

Keda ootame osalema? 2.- 6.klassi õpilasi.

Millal toimub? Kolmapäeval Märjamaa ujulas 14.15-16.45

Kolme põrsakese teadusring