Pidulik päev lasteaias 05. juuni Gerli.Korol

Jällegi on käes kevad ja lasteaias pereheitmise aeg. Sel aastal saatsime Männiriisika rühmast kooliteele oma kõige vanemad ja tublimad lapsed: Marko, Ketriini, Tristiani, Mirke, Oskari, Mirella ja Kedoni. Pidulikul aktusel laulsid ja tantsisid lapsed viimast korda koos oma väikeste sõpradega lasteaiast. Lõpetajad said kätte oma esimesed tunnistused, tõendamaks, et nad on kooliküpseks saanud. Tunnustati ning tänati lapsevanemaid ja õpetajaid laste kasvatamise ja õpetamise eest. Tordi söömiseks jäi aeg üsna napiks, kuna lapsed ruttasid õue, kus neid ootas lõbus ja paljasjalgne Oskar Piltsbergide metsaseikluse tiimist, et viia lastega läbi üks vahva seiklus lasteaia õuel.

Soovime kõigile kooliminejatele ja lapsevanematele ilusat koolitee algust!

Soovime kõigile kooliminejatele ja lapsevanematele ilusat koolitee algust!