Kontakt

Filtreeri

Kõik Kool Lasteaed Tugiteenused Koolipidaja Järelvalve

Ametikoht
 
Kool (13)

Jaanus Kallion

direktori kt
53491082
jaanus.kallion@kernukool.ee


Tiina Nurmela

vene keel
loodusõpetus
inimeseõpetus
tiina.nurmela@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

E 13.15-14.00 ja kokkuleppel õpetajaga enne tundide algust

Pille Piho

eesti keel
ajalugu
kirjandus
IV, V klassijuhataja
pille.piho@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

eelneval kokkuleppel iga päev

Tiina Lorents

matemaatika
tiina.lorents@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

T, K, N, R kell 08.00-08.30, vajadusel kokkuleppel peale tunde

Ain Kauler

töö- ja Tehnoloogiaõpetus
ain.kauler@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

N 12:30 - 13:15

Sirje Raud

käsitöö
kehaline kasvatus
sirje.raud@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

K 14.00-14.45

Jaan Vaidla

muusika
jaan.vaidla@kernukool.ee


Reet Lehtmaa

väikeklassi õpetaja
reet.lehtmaa@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Reet Noormaa

inglise keel
reet.noormaa@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

K eelneval kokkuleppel

Ruth Riiv

algõpetus
kunst
I, II, III klassijuhataja
ruth.riiv@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel õpetajaga

Epp Teekivi

tööõpetus
robootika
epp.teekivi@kernukool.ee

Vastuvõtuaeg:

E kokkuleppel õpetajaga

Kati Raju

huvijuht
pikapäevarühma õpetaja
VI klassijuhataja
53987087
kati.raju@kernukool.ee


Gerli Korol

abiõpetaja
pikapäevarühma õpetaja
gerli.korol@kernukool.ee

Lasteaed (6)

Heli Kauler

õpetaja
heli.kauler@kernukool.ee


Urve Rõõm

õpetaja
urve.room@kernukool.ee


Katri Pihlakas

õpetaja
katrin.pihlakas@kernukool.ee


Anne Kolmrist

assistent
anne.kolmrist@kernukool.ee


Jaana Kuusk

õpetaja abi
jaana.kuusk@kernukool.ee


Annika Kolmrist

assistent
annika.kolmrist@kernukool.ee

Tugiteenused (3)

Kadri Mölder

logopeed
kadri@elu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev
Teisipäev

Kaiti Kirsipuu

haridusliku erivajadusega õpilase õppe koordineerija
5150393
kaiti.kirsipuu@kernukool.ee


Ivita Aadli

psühholoog
ivita.aadli@sauevald.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäeval
Koolipidaja (1)

Saue Vallavalitsus

koolipidaja
679 0180
info@sauevald.ee

Lisainformatsioon: 

Saue linn, Kütise tn 8,
76505

Järelvalve (1)

Haridus- ja Teadusministeerium

haldusjärelvalve
735 0222
hm@hm.ee

Lisainformatsioon: 

Haldusjärelevalvet õppeasutuse õppe- ja kasvatustegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium

Munga 18, Tartu 50088

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.