Sünnipäeva- stiilinädal 15. oktoober Gerli.Korol

Meil on täna sünnipäev!

Väga meeleolukas sünnipäevanädal lõppes uhkelt tordi söömisega. 152 aastat Kernu kooli asutamisest, on tähistamist väärt. Stiilinädala esmaspäeval magasime, teisipäeval olid maja vallutanud kõiksugu loomad, kolmapäeval rockisime, neljapäeval unistasid kõik tuleviku ametitest ja reedel ehk siis kooli sünnipäeval oli pidulik teemapäev. Palju, palju õnne meie majaga seotud lastele, õpilastele, õpetajatele ja kõikidele teistele. Aitäh, lastevanematele!

Meil on täna sünnipäev!