Spordinädal 06. oktoober Gerli.Korol

Septembri viimane nädal möödus koolis väga sportlikult. Oli ju üle - eestiline Spordinädal! Koolis toimusid erinevad spordipäevad, kus võisteldi orienteerumises, rattakrossis ja kergejõustikus. Lisaks toimus ka spordiviktoriin. Kogu nädal oldi liikumises. Lähikonnas elavad lapsed käisid koolis jalgratastel. Õpilastele tutvustati ka erinevaid uusi spordialasid nagu taekwondo, rulluisutamine. Viimast sai ise ka katsetada. Vanemate klasside õpilastele toimus väljasõit Lasnamäe uisuparki. On tore, et koolis väärtustatakse liikumist. See aitab meil püsida tervetena.
Spordinädala pidulik lõpetamine toimus teisipäeval. Kõik õpilased said osavõtudiplomid oma tulemustega ja parimatele riputati kaela medalid. Kogu kool kannab nüüd spordinädala helkurit “Terve Eesti eest!”