Spordinädal 06. oktoober Gerli.Korol

Spordinädalal (23.-30.09) said kõik Kernu kooli õpilased ja lasteaia lapsed vaktsineeritud laiskuse vastu.

Spordinädal avati traditsioonilise hommikuvõimlemisega.  Spordipäev algas 23.septembril eelsoojendusega staadionil, millele järgnesid neli võistlusala. Osalesid kõik lapsed nii koolist kui lasteaiast. Kuna liikumist pole kunagi liiga palju, eriti veel LIIKUMISNÄDALAL, siis sõitsime 4.-6.kl õpilastega peale lõunasööki Keilasse, osa võtma heategevuslikust teatejooksust.

Liikumine on rõõm! Nädal jätkus rattakrossi sõitmisega metsarajal ning orienteerumisega kooli metsas ning rattapäevadega lasteaias. Nädal lõppes preemiate jagamisega. Samuti algas uus hooaeg meie kooli jalgpallilaste rõõmuks. Rõõm on näha meie lapsi jalgsi või rattaga kooli tulemas ja koju minemas.

Liikumine teeb tuju heaks ja meele rõõmsaks!

Liikumine teeb tuju heaks ja meele rõõmsaks!