Sõbranädal 8.-15.veebruar 22. veebruar Gerli.Korol

Sõbrapäeva nädal sai hoo sisse lasteaias tantsides ja lauldes ning sõbrapäeva töötubades. Sõbrapäeva postkasti sai väga - väga palju kaarte poetatud. Postkast avati sõbrapäeval. Sõbrapäeva nädala raames õpilased osalesid sõbrapäeva viktoriinis ja kohale oli kutsutud Martsipanigalerii. Martsipanist vooliti kauneid kujukesi sõbrale. Reedel 10. veebruaril ootasime külla vanemaid ja sõpru sõbrapäeva kohvikusse. Sõbrapäeval panime selga ikka midagi punast, et see niigi sõbralik päev veel toredam oleks.

Sõrbranädalal valisime sõbralikuma poisi ja tüdruku nii lasteaiast kui ka koolist. Sõbralikkus on inimese iseloomujoon, mille tunnusteks on lahkus, abivalmidus, heasoovlikkus, rahumeelsus jne. Sõbralikuma tüdruku ja poisi tiitli võitjad on: lasteaias Nora ja Tristian ning koolist Kelly ja Mihkel