Seiklusvõistlus "Välek" 07. mai Gerli.Korol

Seiklusvõistlusel "Välek" osalesid Kernu kooli 4.klassi õpilased. Matkaringis õp Sirje poolt selgeks tehtud põhitõed, tulid võistlusel osalemisel vägagi kasuks ning meeskond sai ülihästi hakkama.

Kohe nii hästi, et 4.-6.kl arvestuses läks 1.koht jagamisele. Suur aplaus meie vahvatele 4.kl õpilastele. Võistkonda kuulusid: Liandra Mirell, Kristiin Eliis, Kris, Mairon ja Art.

Muljeid ja emotsioone jagus kõikidele kuhjaga ning nii mõnigi ootab juba järgmist aastat, et taas võistlema minna.