Uudised

Saue valla lasteaedade tantsupidu 25. mai Gerli.Korol


23. mail toimus Laagri kooli staadionil Saue valla lasteaedade 10. tantsupidu, mida korraldab Laagri lasteaed. Meie lasteaiast osales peol Männiriisika rühm tantsudega “Siisik” ja “Teretamise tants” ning Kuuseriisika rühma vanemad lapsed tantsisid tantsu “Prigadi-pragadi”. Tantsupidu lõppes ühistantsuga “Mu isamaa armas” ja lasteaiad said tänutäheks koduteele kaasa suure kringli. Oli tore ja päikseline juubelipidu.

23. mail toimus Laagri kooli staadionil Saue valla lasteaedade 10. tantsupidu, mida korraldab Laagri lasteaed. Meie lasteaiast osales peol Männiriisika rühm tantsudega “Siisik” ja “Teretamise tants” ning Kuuseriisika rühma vanemad lapsed tantsisid tantsu “Prigadi-pragadi”. Tantsupidu lõppes ühistantsuga “Mu isamaa armas” ja lasteaiad said tänutäheks koduteele kaasa suure kringli. Oli tore ja päikseline juubelipidu.