Uudised

Palju õnne Eesti! 23. veebruar Gerli.Korol


Eesti Vabariigi aastapäeva tähistasime seekord kätlemistseremoonia, piduliku kontserdi ning piduliku lõunaga.

Enne piduliku osa algust said kõik, liikumisõpetaja Sirje eestvedamisel, oma ärevust eemale peletada tahtsimisega. Selgeks õpiti "Kaks sammu sissepoole", "Me lähme rukkist lõikama" ja "Tantsime kõik lapaduud". Seejärel oligi presidendipaar vastuvõtuks valmis.

Presidendipaariks olid sõbrapäeval õpilaste ja õpetajate poolt valitud meie kooli kõige sõbralikum poiss ja tüdruk.

President Reiko Tikenberg ja neiu Agneta Kolmrist võtsid oma külalised kenasti vastu. Õpetaja Jaan Vaidla oli ettevalmistanud kauni kontserdikava, mille kooli õpilased ning lasteaia lapsed ühiselt ette kandsid. Laulude sekka loeti mõned õpetaja Pille poolt selgeks õpetatud luuletused ning lasteaed tantsis toreda Kaera-Jaani tantsu.

Pidulik hommik lõppes pidulikus lõunalauas. Oli kaunis ja tore aktus.

Palju, palju õnne Eesti!

Eesti Vabariigi aastapäeva tähistasime seekord kätlemistseremoonia, piduliku kontserdi ning piduliku lõunaga.

Enne piduliku osa algust said kõik, liikumisõpetaja Sirje eestvedamisel, oma ärevust eemale peletada tahtsimisega. Selgeks õpiti "Kaks sammu sissepoole", "Me lähme rukkist lõikama" ja "Tantsime kõik lapaduud". Seejärel oligi presidendipaar vastuvõtuks valmis.

Presidendipaariks olid sõbrapäeval õpilaste ja õpetajate poolt valitud meie kooli kõige sõbralikum poiss ja tüdruk.

President Reiko Tikenberg ja neiu Agneta Kolmrist võtsid oma külalised kenasti vastu. Õpetaja Jaan Vaidla oli ettevalmistanud kauni kontserdikava, mille kooli õpilased ning lasteaia lapsed ühiselt ette kandsid. Laulude sekka loeti mõned õpetaja Pille poolt selgeks õpetatud luuletused ning lasteaed tantsis toreda Kaera-Jaani tantsu.

Pidulik hommik lõppes pidulikus lõunalauas. Oli kaunis ja tore aktus.

Palju, palju õnne Eesti!