Liikumisnädal 11. oktoober Gerli.Korol

Kernu kool alustas liikumisnädalat spordipäevaga. Staadionil võisteldi 4-l kergejõustikualal: 60m jooks, kaugushüpe, pallivise ja 400m jooks. Võistluspinge võttis nii mõnegi noore sportlase tulemusest natuke endale, samas tehti jooksudistantsidel isiklikke rekordeid. Staadionilt siirduti õuesõppeklassi juurde, et panna proovile oma kaardilugemisoskused orienteerumisrajal. Suurematel nagu ikka pikem rada ning väiksematel lühem.

Peale lõunasööki sõitis 5.klass heategevuslikule teatejooksule Keilasse. Kuigi selles jooksus parimaid ei selgitata, oli siiski uhke tunne kahes esimeses vahetuses teatepulk üle anda esimesena.

Liikumisnädalal toimus loomulikult ka kooli mestarajal rattakrossi võistlus. Võistlus õnnestus 100%. Võiks isegi öelda, et pea-aegu kõik õpilased parandasid oma tulemusi. Ühe ringi läbimise ajad kõikusid 5-8 minuti vahel. Poiste 2 ringi (2x1500m) sõidu võiduaeg oli 10.08,6 ja tüdrukutel 10.55,6.

Spordinädal lõppes diplomite ja medalite jagamisega.Spordinädala lõpetamisel sai maitsta ka imehead isetehtud leiba ja saiakesi, mille eelnevalt küpsetasid valmis 5.-6.klassi tüdrukud.