Lasteaia lõpupidu 31. mai Gerli.Korol

Kevade lõpp on lähedal ja suvi juba ukse ees lasteaias toimus õppeaasta tähtsaim pidu- lõpupidu. Teisipäeval, 30.05, saatsimegi viis tublit Männiriisika last kooliteele. Pidulikult ja uhkelt astusid aktusel kõige tähtsamale kohale ja oma vanemate silma all istuma sõbralik Nora, tõsine Riko, vaimukas Karoliina, jutukas Gregor ja vahel nõudlik Marii. See päev tekitab laste tunnetes ikka segadus, nad on põnevil, veidi ärevil ja natuke kurvad ka. Tänasime lapsi ja vanemaid meeldiva koostöö eest tänukirja, kingituse ning ühise tordi söömisega. Meeldejäävaks aitas päeva teha peale lõunauinakut lapsevanemate poolt külla kutsutud Pippi Pikksukk.

Soovime lõpetajatele KÕRGET LENDU JA SIRGET KOOLITEED!

Soovime lõpetajatele KÕRGET LENDU JA SIRGET KOOLITEED!