Palun edaspidi kõik lastega seotud avaldused - lepingud teha keskkonnas https://piksel.ee/arno/saue/avaleht/

Lapsevanema esimene valik keskkonnas on õppetasu 0 eurot kalendrikuus ja minimaalselt 25 eurot kalendrikuus teise ja iga järgneva valitud huviringi eest.

Keskkonnas ARNO saate teha avaldusi ja lepinguid ning lepinguid lõpetada kui laps enam huviringis ei käi.

Saue valla munitsipaalkoolide huviringide  õppetasude kehtestamine

Kernu kooli huvijuht on Kati Raju, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. tel 53987087

Kernu Põhikooli õpilastele huviringid 2019/2020.õ.a.

Puidu ja sepistamise huviring

Juhendaja : Ain Kauler

Miks minna? Huviring arendab käelisi oskusi, loovust ja eneseväljendust ning annab rahulolu tehtud tööst koos põnevate teadmiste ja oskustega, seal valmivad praktilised asjad. Ring arendab laste loovust ja käelist tegevust läbi erinevate puidust esemete, mänguasjade meisterdamise ning tehnoloogiliste lahenduste leidmiste. Õpitakse kasutama käsitööriistu puidust esemete valmistamiseks, sealhulgas ka elektrilisi  töövahendeid. Sepatööringis tutvutakse raua töötlemisega. Teeme rauast naelu, sõlgi, küünlajalgu jne.

Keda ootame osalema? 2.− 6. klassi.

Millal toimub? Reedel kell 13.00 koolis tööõpetusklassis.

Ujumine

Juhendaja: Sirje Raud

Miks minna? Ujumine on lõbus, tervislik ja eluksvalik oskus. Ujumisringis õpime ja täiendame ujumisoskust.

Keda ootame osalema? Kõiki 1.- 6.klassi õpilasi.

Millal toimub? Alustab oktoobris, kolmapäeviti kell 15.00 buss väljub Kernu kooli juurest ja läheb Märjamaale, Haiba kaudu.

Palju maksab?  Osalejatele õppetasu 0 eurot kalendrikuus esimese valitud huviringi eest ja minimaalselt 25 eurot kalendrikuus teise ja iga järgneva valitud huviringi eest. Lisaks tuleb tasuda ujulapääse.

Spordiring, kergejõustik

Juhendaja: Sirje Raud

Miks minna? Et edukalt osaleda koolidevahelistel võistlustel on vaja süvendatult õppida ja harjutada kergejõustikualade tehnikaid. Lisaks õpime ja harjutame ka erinevaid liikumismänge ja teatejookse.

Keda ootame osalema? Kõiki 1.- 6.klassi õpilasi, kes tahavad joosta, hüpata, visata ja heita - harjutada kergejõustiku alasid ja osaleda võistlustel.

Millal toimub? Alustab oktoobris, neljapäeviti kell 14.00, Kernu kooli juures või  Haibas Kernu Rahvamajas.

Jalgpallitreening

Juhendaja: Erkki Kuriks, Keila Jalgpallikoolist.

Miks minna? Tugevdab spordiharjumusi. Kui tahad olla julge ja osav ning teha sporti, siis tule mängi jalgpalli!

Keda ootame osalema? 1.−6. klassi.

Millal toimub? Alustab septembris, 2x nädalas teisipäev kell 15.00 ja reede kell 15.00. Sügisel ja kevadel kooli juures staadionil ja talvel Haibas Rahvamajas.

Palju maksab? See ei ole Kernu kooli huviring ja arveldamine käib otse  Keila Jalgpallikooliga.

Haiba Kodutütred ja Noored Kotkad

Rühmajuht: Marite Rõõm

Miks minna? Õppida ja arendada skautlike oskusi ja avardada silmaringi. Meil toimuvad aastas mitmed huvitavad üritused: vastlapäev, suvelaager, sügislaager, talvepäev… Kindlasti kaasnevad ka palju uusi sõpru ja tuttavaid, sest laagrites kohtume teiste rühmade noortega. Samuti toimuvad erinevad meeskonnavõistlused (populaarsemad neist on jüripäev ja luureretk), mis osalejate sõnul on alati huvitavad ja lõbusad olnud. Rühmatundides õpime vajalikke oskusi, et saada erinevates olukordades hakkama (nt orienteeruda, anda esmaabi jne)

Keda ootame osalema? 7-18.aastased noored.Millal toimub? Rühmatunnid kokkuleppel, laagrid ja muud üritused jooksvalt lisanduva info põhjal.

Palju maksab? Rühmatunnid on tasuta. Laagrid tasuta või sümboolse tasu eest.

Kellel huvi või soovite lisainfot kirjutage mulle fb postkasti või meilile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.